top of page
Martyna - śpiew

Niezwykle utalentowana wokalistka posiadająca nieprzeciętną skalę głosu. Świetnie odnajduje się w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej.  Mogliście ją usłyszeć w musicalu "Metro" na deskach Teatru Buffo a także w programach telewizyjnych "X-Factor" czy "Bitwa na głosy". Poza śpiewem,  na co dzień dba również o słowo mówione jako logopeda.

 

Piotr  - śpiew, gitary

Człowiek renesansu! To określenie pasuje do niego idealnie. Bardzo zdolny wokalista i wszechstronny muzyk. Gdy śpiewa to tylko z gitarą, bez niej nie wie co zrobić z rękoma:) Rozkręci każdą imprezę. Świetny elektronik i programista co również bywa cenną funkcją w zespole. Rozłoży każde urządzenie na części pierwsze z czystej i zdrowej ciekawości:)

 

ANETA_BARTEK_071.jpg
Adrian - instr.klawiszowe, śpiew

 

Za klawiaturą czuje się jak ryba w wodzie. Można powiedzieć, że gra od urodzenia. Dużą wagę przykłada do brzmienia całego zespołu,kręci gałeczkami, potencjometrami, ustawia suwaki aby nasz odbiór był możliwie najlepszy. Poza biało czarną klawiaturą, uderza również w tę komputerową , dopinając szczegóły każdej z imprez na ostatni "GUZIK" Choć czasem zrobi groźną minę to pogodny z niego człowiek :) Zespołowy logistyk, prywatnie miłośnik Tatr.

 

ANETA_BARTEK_034.jpg
Łukasz  - gitara basowa, śpiew

 

"Centrala"- mimo pseudonimu, to nie on gra na perkusji:)  Odpowiada za najniższe częstotliwości w naszej drużynie, nadając pozytywnych wibracji słuchaczom przed sceną.  Zespołowy żartowniś! Dusza towarzystwa. Specjalista d.s sprzętu i zespołowych zakupów. Chodząca MAPA:) To on wyznacza ścieżki naszych wojaży, niejednokrotnie dokładniej niż sam google maps.

 

323201038_854234939195862_7290170415848924535_n (1).jpg
Kuba - perkusja

 

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na którym ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Estradowej, na specjalności Wykonawstwo instrumentalne. Studiował również na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, na specjalności Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej.  Z perkusją na plecach zwiedził pół świata. Człowiek wielu talentów. To właśnie on spina zespół w rytmiczną całość i powoduje, że nogi same rwą się do tańca. Nie każdy potrafi jednak zatańczyć tak szybko jak Kuba potrafi zagrać ;)

 

bottom of page